xfce desktop

Moderator: pamela

aleksejs

Post by aleksejs » 20:53 Wednesday 28 Jul 2004

Detlovs rullē, bez jautājumiem :P

Jurz

Post by Jurz » 22:40 Wednesday 28 Jul 2004

Detlovs rullee, tas nu ir fakts, nez vai viņš vēl lasa lekcijas? pirms pāris gadiem dirdēju, ka jamais nebija pieņēmis sesiju un kādu semestri viņa vietā arī pasniedza kaut kāds tur jauns pasniedzējs, bet nu Detlovs jau arī agrāk tā mēdza paņemt pauzītes.

ANG - a kāpēc būtu jāsarkst par savu mācību iestādi? es tik zinu, ka fizmati ir nopietna akadēmiskā izglītība. 2gadīgās programmas jau protams ir 2x īsākas par kaut vai to pašu bakalauru, bet varbūt ka es arī būtu tādu ņēmis, ja būtu bijusi pieejama, kad stājos.
0wn3d by rupuc!Z

ANG

Post by ANG » 14:32 Thursday 29 Jul 2004

Nu itkaa jau no malas skatoties nevajadzeetu par to kauneeties, bet es esmu 1u gadu jau izbaudiijis to murgu un zinu, ka nekaa laba tur nau. Tikai uzpuustais skolas vaards. Neticaas ka peekshnji 2aa kursaa saaks kaads kautko krutu maaciit par tiikliem, un beigaas tieshaam tie kas tur maacaas buus sava papiira nosaukuma cieniigi.
P.S. Maacos Ventspilii :)

BTW - kas ir Detlovs?
sleeping awake

aleksejs

Post by aleksejs » 15:48 Thursday 29 Jul 2004

Ventspilī arī LU nodaļa ir? zinu, ka ir RTU nodaļa.

Detlovs ir cilvēks - leģenda.

Jurz

Post by Jurz » 16:07 Friday 30 Jul 2004

nu zin, ka tie, kas to mateni rubii, tie arii datorus rubii labaak par tiem super hakeriem. univresitaate galu galaa nav prakses vieta, bet akadeemiskaa izgliitiiba, kur taisa 'brain fucku' nevis skilus kachaa.
:shock:
0wn3d by rupuc!Z

iBSD

Post by iBSD » 22:08 Friday 30 Jul 2004

Man viss iecieniitaakais ir OpenBOX...Vienkaarsh un aatrs...
Maini kaa tiikaas... Image
iBSD - inteligent Berkeley Software Of Development...

petruha

Post by petruha » 22:32 Friday 30 Jul 2004

nu ja reiz mees esam nonaakushi pie skriinshotiem, ta teiten buus mans fluxbox:
http://petruha.bsd.lv/tmp/screenshot20040618.gif

p.

ANG

Post by ANG » 15:01 Sunday 1 Aug 2004

aleksejs wrote:Ventspilī arī LU nodaļa ir? zinu, ka ir RTU nodaļa.

Detlovs ir cilvēks - leģenda.
Es Ventspils Augstskolas IT fakjii chakareejos! :?
Jurz wrote:nu zin, ka tie, kas to mateni rubii, tie arii datorus rubii labaak par tiem super hakeriem. univresitaate galu galaa nav prakses vieta, bet akadeemiskaa izgliitiiba, kur taisa 'brain fucku' nevis skilus kachaa.
:shock:
Tur taisniiba, bet skillus arii vaig uzkachaat. Mateni maacoties nejeega kompjus neierubiis. Vajag izliidzinaat to.
sleeping awake

Jurz

Post by Jurz » 23:36 Sunday 1 Aug 2004

nu ja grib skilus kačāt, tad jāiet uz kursiem. tāda nu mums ir tā nozare specifiska padevusies. iemācīt visus nepieciešanos skilus, kā piemēram valodnieki iemācās valodu vai mediķi iekaļ iekšu uzbūvi, mums nav iespējams, jo tas noveco un attīstās pārāk ātri. tad nu ir izdomāts kā, ar kādu nodarbju palīdzību var smadeni iegrozīt tā, lai tā domāšana ietu vajadzīgajā virzienā, bet specifiski skili jau jākačā pašam.
uzskatu tomēr ka veselu semestri ņemties cauri kaut kādai fīčai būtu nelietderīgi, jo tad kad to savajagas var izlasīt pāris man pages vienā vakarā un uztaisīt.
0wn3d by rupuc!Z

ANG

Post by ANG » 13:22 Monday 2 Aug 2004

A ko tu taadaa gadiijumaa teiktu, ja tev maaciitu veselu semestri taadu priekshmetu, kaa "Ievads datorikaa", tip lietojumprogrammaas un tas viss aprobezhojas tikai ar vienu suu***u Exel un OOffice. :) Kautkas liidziigs tam ko teici, ka nau specifiski burties tikai kautkam vienam cauri veselu semestri. Diezgan diivaina izgliitiibas ieguve muusu jomaa :?

P.S. Staasts iz dziives: Nepatiik man matemaatika, bet gribu iemaaciities datorus - iestaajos IT, un she teff, augstaakaa matene un datori figu :lol:
sleeping awake

Locked