Lāme meklē atkal :)

Moderator: pamela

Mefisto

Lāme meklē atkal :)

Post by Mefisto » 03:05 Friday 27 Aug 2004

Pirmais : vai kāds zin kur jābāž *.ktheme faili, gribās dcgui tēmu nomainīt ?

Otrais : kā var panākt lai katreiz būtu un-clean shutdown un ieslēdzot palaistos 'scandisks' ? Man to ir izdevies izdarīt un es nezinu kā no ši gļuka atbrīvoties. Ļoti iespējams ka esmu kautko iz-kompilējis no kernel, tikai nezinu ko tieši ?

Vells

Re: Lāme meklē atkal :)

Post by Vells » 10:55 Friday 27 Aug 2004

Mefisto wrote:Pirmais : vai kāds zin kur jābāž *.ktheme faili, gribās dcgui tēmu nomainīt ?
ktheme , kas tie ir par failiem un kam taadi vajadziigi?
Mefisto wrote:Otrais : kā var panākt lai katreiz būtu un-clean shutdown un ieslēdzot palaistos 'scandisks' ? Man to ir izdevies izdarīt un es nezinu kā no ši gļuka atbrīvoties. Ļoti iespējams ka esmu kautko iz-kompilējis no kernel, tikai nezinu ko tieši ?
scandisks laizhas tikai uz windows !
Ja runa iet par freebsd , tad tas ir fsck , un laizhas tad kad tiek nenormaali izsleegts (neviss noshutdownots kaa naakas - > halt, un pec tam tikai izsleegts)

ja esi kaut ko baigi dariijies apskati rc.conf fili vai tur nau shaada rinda

fsck_y_enable="YES"

ja ir tad YES vietaa ieraksti NO

Ja nau tad pieliec to rindu, vajadzeetu buut ok
, tam vajadzeetu paliidzeet nelaizt fsck pie reboot utt.

Mefisto

Post by Mefisto » 11:48 Friday 27 Aug 2004

Vispār jau problēma nav tajā ka laizhas fsck, bet tajā ka shutdown nedarbojas kā vajag. Parasti izslēdzu ar 'shutdown -p now' , vai arī caur gdm, kas izmanto to pašu komandu. Efekts ir tāds ka viss itkaa apstaajas, bet kompis nevis izslēdzas bet pārstartējas.

ktheme ir tēmas priekš qt aplikācijām.
Last edited by Mefisto on 22:10 Saturday 28 Aug 2004, edited 1 time in total.

Dafate

apm

Post by Dafate » 15:20 Friday 27 Aug 2004

par apm moduli esi dzirdējis? - varētu būt, ka tas, ka nevari izslēgt ar -p ir saistībā ar to, par 100% pārliecināts neesmu.

petruha

Post by petruha » 16:47 Friday 27 Aug 2004

Vells wrote:ja esi kaut ko baigi dariijies apskati rc.conf fili vai tur nau shaada rinda

fsck_y_enable="YES"

shitais ir briesmiigi aplami :) fsck_y_enable ir prieksh tam, lai fsck neapstaatos un nejautaatu, vai vaig fixot dazhus bugus vai arii nee (atbilde Y uz visiem jautaajieniem).. heh.

p.

Mefisto

Post by Mefisto » 02:45 Saturday 28 Aug 2004

Laikam beidzot normāli jauzraksta, kas ir par problēmu.

Mēģinot izrubīt kompi normala veidā (halt , shutdown -p now), tas neizslēdas un neparāda uzrakstu ka to var rubīt āra. Taa vietā tas pārstartējas. Ja izslēdz esot iekš xfree, tad bilde sastingst un nākamais ko es redzu ir balts uz melna manas videokartes apraksts. Pēc šī rebūta parādas uzrakst 'unclean shutdown' un aiziet fsck. Tas nodarbojas ar /usr un diezgan ilgi.
Pāris reizes kompis ir pats pārstartējies (negaidīti), bet nezinu vai tam ir sakariiba ar shutdown gljukiem. XFree vēl neesmu mēginājis pārkompilēt. Vēl var būt ka no kernel esmu kaut ko par daudz izņēmis.

un device apm0 ir joprojām kernel

Vispār tas viss ir diezgan kaitinoši...

petruha

Post by petruha » 13:45 Saturday 28 Aug 2004

pameklee google.com/bsd visu, kas attiecas uz freebsd un tavu noutbuku. ja ir probleema ar tavu modeli, tad ganjau tas buus k-kur piemineets.

p.

iBSD

Post by iBSD » 14:21 Monday 30 Aug 2004

Man ar nesleedzaas pilniibaa aaraaa bet paraada ka var sleekt aaraa txt...
Uzraksti komandu: shutdown -h now
iBSD - inteligent Berkeley Software Of Development...

Vells

Post by Vells » 13:57 Wednesday 1 Sep 2004

petruha wrote:
Vells wrote:ja esi kaut ko baigi dariijies apskati rc.conf fili vai tur nau shaada rinda

fsck_y_enable="YES"

shitais ir briesmiigi aplami :) fsck_y_enable ir prieksh tam, lai fsck neapstaatos un nejautaatu, vai vaig fixot dazhus bugus vai arii nee (atbilde Y uz visiem jautaajieniem).. heh.

p.
Nu beidz ja !
Redzeetu ka dabuutu vienu 80 Gb disku katru bojato blocku ar roku rakstiit yes apstiprinaajumu! :)

Bet nu protams ka labaak ka ir iespeeja pasham izveeleeties ko dariit :))

petruha

Post by petruha » 22:34 Wednesday 1 Sep 2004

Vells wrote:Nu beidz ja !
Redzeetu ka dabuutu vienu 80 Gb disku katru bojato blocku ar roku rakstiit yes apstiprinaajumu! :)

Bet nu protams ka labaak ka ir iespeeja pasham izveeleeties ko dariit :))
varbuut driikst jautaat, vai tu saprati mana posta jeegu? bet varbuut es 1kaarshi nesapratu tavu fantastisko humoru, tad piedod :p

Locked