hosts.allow

Moderator: pamela

Locked
doublefacy

hosts.allow

Post by doublefacy » 13:49 Thursday 16 Feb 2006

FreeBSD lietoju tikai 1 nedeelju, tachu cik saprotu hosts.allow failaa noraada visus tos protokolus uz kuriem driikstees vai nedriikstees attieciigaas IP konekteet. Tachu lieta taada, ka es to failu iztiiriiju un ieliku 2 sekojoshas rindinjas:

sshd : mana IP : allow
ALL : ALL : deny

Cik saprotu, peec shaadaam rindinjaam vajadzeetu vareet piekonekteeties tikai caur ssh no viena konkreeta datora un paareeejo visu blokjeet, bet apache netiek blokjeeta - tas ir webs iet tik un taa. Gribeeju prasiit vai taa tas normaali ir un ja nav ko var dariit lietas labaa lai straadaatu.

petruha

Post by petruha » 19:15 Thursday 16 Feb 2006

Nu ja tu pats nesaproti, tad manuaalii izlasi, tur viss tik uzskataami ar piemeeriem prieksh pokemoniem un taa. Ja tu netiishaam izdzeesi, tad sheit vari dabuut tos failus: http://www.freebsd.org/cgi/cvsweb.cgi/src/etc/

p.

Gunun

Host.allow

Post by Gunun » 21:30 Thursday 16 Feb 2006

Petruh! Tik dikti netrenkā tos jaunos. Tie apvainosies un mēģinās atriebties ar $M palīdzību vai Linux, vai Hakix, vai VelsZinx ko u.t.t.

doublefacy

Post by doublefacy » 22:17 Thursday 16 Feb 2006

Normaala lapa - kruc forums - uzprasi kaut ko un vieniigais ko es redzu atbildam visiem - izlasi manuaali. Kaut kaadi @##!@@#!@ nolasijushies pashi nekaa drosh ka nejeedz - tad jau es ar FreeBSD gjeenijs es ar varu visiem atbildeet izlasi manuaali.
Starp citu es tur neko netiishaam neizdzeesu un manuaaljus esu atlasiijies - jautaajums bija taads - kapeec darot taa kaa ir manuaalii man nestraadaa - varbuut kaadam taa ir bijis un pa iistam arii zin atbildeet nevis APSKATIES MANUAALII !! MEERGJI JUUS TAADI

petruha

Post by petruha » 23:17 Thursday 16 Feb 2006

Nu lol, ta nu gan tev, lapsinj, stilinjsh! Bet tagad ej @##!@@#!@.

p.

Driv3r

Post by Driv3r » 11:28 Friday 17 Feb 2006

Locked