FreeBSD 4.9 release

Moderator: pamela

Dietrich

Post by Dietrich » 10:58 Monday 3 Nov 2003

Biju. Pamatdoma bija nevis rādīt distro, bet risināt konkrētas problēmas. Nu un pāris referāti protams. Faktiski viņiem jau visur pašiem RH tīri labi griezās, kamēr nepaguvām sačakarēt :lol:. Uzņēma baigi labi, bet vai mēs atstājām labu iespaidu, to gan stipri šaubos :(

Jurz

Post by Jurz » 11:59 Monday 3 Nov 2003

nu pēc tās bildes spriežot jau vismaz FreeBSD vajadzēja atstāt tīri lietojaua produkta iespaidu. :)

petruha

Post by petruha » 12:57 Monday 3 Nov 2003

taa. ir jaaapdomaajas pirms saakt baisi popularizeet bsd. visi ljoti labi redz, kas ir noticis ar linux community. tie ir kautkaadi mezhonji. visi lamahi bija welkomeeti & peec tam visi dabuun ciest. kautvai palasot lvlinux listi.. ak dievs.. tur 95% no visiem meiliem ir bezjeedziiga tufta. tas community ir sapuvis. taapeec man nepatiik vairs laka. un vispaar pret linux lietotaajiem ir sameeraa skeptiska attieksme. linux pats pa seviim ir labs (kernelis), bet.. ko nu tur vairs.

Jurz

Post by Jurz » 13:43 Monday 3 Nov 2003

njā, tā nu ir reiz nopietna socioloģiska problēma.. :?
no tādiem kā lvuseris šajā forumā tiešām kauns būtu. būs jāizdomā kaut kādi kritēriji BUGam, ja uzradīsies pārāk daudz analfabētu.

petruha

Post by petruha » 13:53 Monday 3 Nov 2003

neiet runa par to, vai vinji ir analfabeeti vai nee. mees visi reiz neko nejobaam par unix/bsd/linux. iet runa par attieksmi. pirmais, ko vinji 1meer dara ir jautaa savus infantilos jautaajumus. un peec tam domaa. un tam ir jaapieliek punkts.

Jurz

Post by Jurz » 13:57 Monday 3 Nov 2003

nu es jau arī apzināti neteicu - lāmes, bet gan analfabēti(ķipa tādi kas pat neRTFMspējīgi).

petruha

Post by petruha » 14:03 Monday 3 Nov 2003

no kaa izriet, ka vinji ir laames :) diemzheel. bet nekaadu paarbaudi te nevaig.. 1kaarshi vaig modereet shito forumu un njemt no vinja aaraa visu tuftu.

Vells

Post by Vells » 14:30 Monday 3 Nov 2003

nu jautaajumi liksies infantiili tikai tam kas zin, bet ne tam kas uzdod jautaajumu, tas ir pirmkaart.
otrkaart, par to domasim, lai nebuutu jaatbild atkaartoti uz jau atbildeetiem jautaajumiem.

un treshkart visam shitiem textiem kas saistiiti ar lvuseriem un jataajumiem ir jaabuut ierosinaajumos !!!!
search.php , ja nau gaaz valjaa

petruha

Post by petruha » 14:38 Monday 3 Nov 2003

un treshkart visam shitiem textiem kas saistiiti ar lvuseriem un jataajumiem ir jaabuut ierosinaajumos !!!![/quote]
1) nu vinji nemeegjina padomaat ar koko, lai rastu atbildi, tas ir nekorekti;
2) tur nau ko domaat. taadi jautaajumi nau jaajautaa;
3) labi, gudriniek, tad liec vinjus pie ierosinaajumiem. man, kaa guestam, ir pohuj :)

Vells

Post by Vells » 15:26 Monday 3 Nov 2003

patiesiibaa man ir pilniigi vienalga kaadus jautaajumus man uzdod, jo man ir tiesiibas uz kaadu jautaajumu atbildeet un kaadu nee! a paareejos vienkaarshi izmeezh, nesaprotu kaada breeka sheit vispaar jaataisa?
search.php , ja nau gaaz valjaa

Locked