Mozilla - Magic & more magic ...

Moderator: pamela

Locked
darkone

Mozilla - Magic & more magic ...

Post by darkone » 02:57 Tuesday 4 Nov 2003

Vēsture tāda - kaut kad, kad piegrierezās man Windoze uzliku mājās Linux Mandrake 9.1 ...

Vis būtu vairāk vai mazāk labi, bet mani regulāri kaitināja tāda fīča, ka intensīvi browsojot netu tas Mandreiks ar Mozillu (Tika pārbaudīts arī ar FireBird) tā ļoti efektīvi iesaldēja visu sistēmu, ka tikai reset podziņa ko līdzēja ...

Mans neizturēja un atcerēdamies veco labo mīlestību FreeBSD nokāva Linux un uzlika BSD ... ek ... patiesi ... veca mīlestība nerūs ;)

Viss gāja labi unstabili ...

Bet! Kad nu beidzot man veiksmīgi izdevās iemācīt BSD Mozillai darbināt makromedia flash'us man Mozilla sāka regulāri mest ārā kļūdas un reizi pa reizei killoties ... tipa ieeaju http://www.inbox.lv, ievadu paroli un mozilla noquito ... :/

Nu ko pieradu ... samierinājos ...

Tagad tikko nolēmu pārbaudīt kā darbojas linux-mozilla, ko dažas dienas atpakaļ biju portos atstājis kompilēties ... rezultāts ... total freeze! Tieši tā pat, kā tas bija linuxī - visa sistēma iesaldējāš - klaviere neklausa, tikai pele kustās vēl ...

Jautājums tāds - vai kāds vēl ir ko līdzīgu piedzīvojis ...

Dietrich

Post by Dietrich » 09:00 Tuesday 4 Nov 2003

Vienreiz līdzīga lieta bija mēģinot ar KPaint atvērt lielu un greizu bildi, kopš tā arī tādu paintu nelietoju.
Pele un klava neklausīja (pele kustējās), bet pakāries bija tikai X, visi dēmoni griezās. Tā ka caur ssh nebija problēmas to pakārušos X nokaut.

petruha

petruha

Post by petruha » 11:03 Tuesday 4 Nov 2003

a tu gadiijumaa to murgu (mozillu ar flashu) nelaid no r00t'a? pameegjini uzkompileet gan x'us gan mozillu no sourceem ar visu huinju iznjemtu. un neaizmirsti kompileejot mozillu optimizaaciju pielkt - rezultaataa kautkur par 20mb atminjaa mazaak aiznjems.

darkone

Post by darkone » 22:14 Tuesday 4 Nov 2003

Petruha: Mozilla kompilēta no /usr/ports ... make ... make install ...

tas errors, ko viņa met ārā ir ...

sākumā šitādi warningi:
mozilla-bin in free(): warning: chunk is already free

Un izkrīt ar šito:
Gdk-ERROR **: BadShmSeg (invalid shared segment parameter)
serial 169 error_code 178 request_code 149 minor_code 2

darkone

Post by darkone » 22:55 Tuesday 4 Nov 2003

Hmm ... mēģinājums darbinat mozillu ar --no-xshm opciju ... izraku kaut kur neta ... pagaidam vel nav izkritis ... pirm 5 min krita ārā, pie katra logina iekš http://www.inbox.lv :/

Locked