sparc dakjiic.

Pēc lietotāju lūguma.. adoptājam arī bārenīti - Solārīti.

Moderator: pamela

Locked
^L00P

sparc dakjiic.

Post by ^L00P » 18:42 Monday 22 Dec 2003

man taads inciigs taujaajiens. Visu laiku ir gribeejies notesteet sparc dakjiiti darbiibaa.
nu tad. Vai latvijaa vispaar ir reaali kaut kur iegaadaaties:
Sun Sparc 20 50MHz/ 128MB/2.1GB/Video/cdrom/lan + klava, pele, un monitora adapteri.
Vai kautko liidziigu. ( iisteniibaa vienalga kaadu )

njaa, ebays ira pilns ar taadiem.... bet ASV... un cik vispaar taac vareetu maxaat 8)
I Don`t Know...

Driv3r

Post by Driv3r » 01:17 Tuesday 23 Dec 2003

Latvijaa buus gruuti nopirkt un piedaavaajums buus visai ierobezjots...

A kamdeelj Tu neveelies iegaadaaties ieksh eBay ?

rebOOt

Post by rebOOt » 14:13 Monday 12 Jan 2004

par to sparc station nu nezinu ... tu uz jamaa protams vari uzkabinaat kaadu open windows un padarbinaat, buus ok, tachu ja cde grigbeesi uzlikt, nu tad bik leenaak buus .....par kde nerunaajot, kde baigi bremzeejaas :((
kur latvijaa nopirkt nezinu gan ....
pasham man ir sparc20 ultra 5 un sunray, straadaa normaali ...
ja gribi normaalu workstation tad peedeejais, kas man baigi iepatikaas, tas bij sunblade 2000 un kad piespraudu aareejo diskmasiivu klaat nu tas es biju vienkaarshi uz @##!@@#!@ ... nu taa ir mashiina, tur ir speeks.... patika man taa mantinja ...

Jurz

Post by Jurz » 14:31 Monday 12 Jan 2004

a negrib kāds pirkt sparcstation 4 ar moni un super optisko peli kaada ir tikai suniem??
varetu meginaat noraxtīt. (;

rebOOt

Post by rebOOt » 13:27 Wednesday 21 Jan 2004

un pa cik ta Jurz paardo to sparku ?

iBSD

Post by iBSD » 11:47 Saturday 24 Jan 2004

Hmzzz es te Latvijaa veelejos nopirkt Sparc un man atsaucaas uz sludinaajumu viena firma |BIT| Un vinji piedaavaaja bet tikai ne uz sitienu...
Un ceru ka man vinji vel piezvaniis...
iBSD - inteligent Berkeley Software Of Development...

Jurz_

Post by Jurz_ » 16:58 Saturday 24 Jan 2004

meginashu noskaidrot, par cik es varu to sparc dabuut. tas ir, ja varees vinju dabuut, jo tehniski tas nav gluzji mans.. (;

aleksejs

Post by aleksejs » 20:11 Saturday 24 Jan 2004

jo tehniski tas nav gluzji mans.. (;
Nu galvenais, lai morāli būtu tavs, vai vismaz sliktākajā gadījumā mentāli vai astrāli. Vislabāk gan būtu reāli.

P.S. Sorry par murgiem - netiku šodien uz kalnu :(

Jurz

Post by Jurz » 21:02 Saturday 24 Jan 2004

jaa, nu uz kalnu netikt, tas tieshaam ir beediigi. ):
man ari kalns shajaa weekendaa nespiid, jo kipa kaukaadas lietas japadara utt. Drivers gan kaut ko runaaja par kalna ieverteshanu. vispaar visu nakamo menesi paredzeti koncerti, taa ka kalns iespejams tikai kaadaa darbadienas vakaraa, kas ari nebutu slikts variants, jo cilveku butu mazaak.

kas attiecas uz sparku, tad pashlaik vinsh nevienam tochna nav vajadziigs un taa es vinju atljaavos adopteet, bet nu formalitaates, formalitaates.

ieprieksh posteeju kaa guests, jo konkvaiers man neljauj ielogoties. tagad ieliidu ar links - cita lieta. LOL

Locked