Linux

Moderator: pamela

Guest

Linux

Post by Guest » 18:34 Friday 15 Oct 2004

Kautkaa viss ir piemiris .. vaita tieshaam nav nekaadu jautaajumu ?

Sak zust jeega sheit iegriezties !!!

lvuser

neonz

Post by neonz » 20:51 Friday 15 Oct 2004

Vispār jau phpBB ir iespējams piejūgt RSS, admini varētu par to padomāt. :)

Driv3r

Post by Driv3r » 08:37 Monday 18 Oct 2004

buus kaads briivaaks briidis, meegjinaasim piejuugt to RSS ...

Andris

Post by Andris » 14:20 Tuesday 19 Oct 2004

Sveiks Guest,

tam, ka te praktiski viss nobeidzies, jaapateicas dazheim muusu labajiem katras dienas autoriem. Ja naak jautaajums iekshaa, meedz uzreiz uz googli pasuutiit un dazhreiz arii veel taalaak. Pats par sevi saprotams, ka tie nelaimiigie, kuriem tie jautaajumi ir, klusee baidoties kaut ko pajautaat.
Vispaariibaa jau dumju jautaajumu nav, ir tikai....

Sveiciens visiem!
Andris

:wink:

Fishmaster

Post by Fishmaster » 17:00 Tuesday 19 Oct 2004

Piekrītu Andrim, un vien no lielākajiem "sūtītājiem" ir lvuseris!

Pārējie vairāk vai mazāk nenodarbojas ar demagoģiju un dod vērtīgus padomus.

guest/lvuser

Post by guest/lvuser » 22:47 Friday 22 Oct 2004

Sžtļts ir tikai tąpŗc ka tąs ir elementąras lietas kuras katram ir jązin.

Ja ir slinkums ko lasļt bet nav slinkums ierakstļt savu jautąjumu kur¹ ir vismaz 1000 reizes apsriests un atbilde ir viegli atrodama. Tad kąpŗc
man jąatbild ja to var viegli atrast goglŗ ?

lvuser

guest/lvuser

Post by guest/lvuser » 22:49 Friday 22 Oct 2004

Ką angliski ir - iedo konsoli ar root tiesļbąm ?

lvuser

Guest

Post by Guest » 14:41 Sunday 24 Oct 2004

guest/lvuser wrote: Sžtļts ir tikai tąpŗc ka tąs ir elementąras lietas kuras katram ir jązin.

Ja ir slinkums ko lasļt bet nav slinkums ierakstļt savu jautąjumu kur¹ ir vismaz 1000 reizes apsriests un atbilde ir viegli atrodama. Tad kąpŗc
man jąatbild ja to var viegli atrast goglŗ ?

lvuser
neatbildi :) bet kaapeec kaads kaut kur jaasuuta - kas Tev saap tik ljoti tas ka kaads paprasa kaut ko veel 1001 reizi, ka esi gatavs teereet savu laiku un pasuutiit?
un nav katram jaazin kas ir unix, daudziem pietiek ka zin ka ir kompjuuters un ka ja uzbaksta uz ar peli uz vienu pogu tad televizoraa paraadaas microsofts un var rakstiit. a ja uzbaksta uz `e` tad var ieiet internetaa. smejies vai raudi, bet zinu ka atradiisies daudz jomas kuraa cieniijamais lvuser ir taadaa pasaa lameriisa liimenii kaa 'pashsaprotamo jautaajumu uzdeveeji' - like mikrokirurgija, astronomija utt..

petruha

Post by petruha » 09:58 Monday 25 Oct 2004

Anonymous wrote:kas Tev saap tik ljoti tas ka kaads paprasa kaut ko veel 1001 reizi, ka esi gatavs teereet savu laiku un pasuutiit?
atbalstu lvuseri. pareizi 1n dara, ka suuta guugleet. mani arii kaitina tie puikas, kas nevar ieskatiities googlee (tici man, tas neaiznjem vairaak par 5aam minuuteem), bet var atljauties teereet citu (to, kas lasa sho forumu) laiku.

lvuser

Post by lvuser » 10:16 Monday 25 Oct 2004

petruha - respect 8)

guest - kaut kur zināmā mērā tev varbūt arī ir taisnība :), bet tu mani nepārliecināji, ka es daru nepareizi :roll:

P.S. Pamēģini aiziet uz kādu citu ārzemju portālu vai newsgroupu, tevi tur fiksi pasūtīs uz FAQ-O-MATIC. Es nosākuma pats nesapratu, kāpēc man visu laiku sūta - redzi sapratu pēc laiciņa un tagad pats sūtu :twisted:

P.S.S. http://www.bug.lv/content/view/92/ :wink:

ar cieņu
lvuser

Locked