Linux

Moderator: pamela

Andris

Post by Andris » 12:13 Monday 25 Oct 2004

no vienas puses jau jums lvuser un petruha ir taisniiba, daudzi jautaajumi ir pashi par sevi saprotami un staastiiti jau 1000 reizes, bet vai jums pashiem nav gadiijies taa, ka to teoriju jau no galvas zin, bet viens aakjis kaut kur tur un nelaizh valjaa? tad sauc peec paliidziibas....

Vajadzeetu visiem un katram rast priesh sevis atbildi, gribam mees, lai forums dziivo (starp citu taa foruma ideja arii ir, ka tie, kuri kaut ko zin, maaca tos iesaaceejus) vai arii to forumu pataisiit par taadu parunaashanos par augstaakajaam mateerijaam prieksh tiem, kuri pashi tos jautaajumus arii ar googles paliidziibu atrisinaat var un sheit tikai savu dizho zinaashanu liimeni paraadiit grib???

Linux/Unix/xBSD ir veel arvien attiistiibas saakumaa un zemiiti veel arvien paarvalda dizhais M$!!!!!
Tapeec, peec manaam domaam, mums visiem ir jaaveltii sevishkja uzmaniiba jaunatnaaceejiem, jo vinji veel nav paarliecinaati par open source pasaules superiespeejaam un naak pie mums prasiit padomu, jo saakushi kaut ko dariit un veel nezin, vai Linux/Unix/xBDS kljuus par vinju sirdslietu.

Es varu iedomaaties, cik daudzi tagad straadaa atkal ar to M$.
Shajaa sakaraa rodas jautaajums, vai muusu viduu nav taadu, kurus M$ ir uzpircis, lai taisiitu peec iepeejas vairaak shkeershlju open source sisteemaam un to izplatiibai... Shis jautaajums radaas noveerojot forumu. Tie, kuri zin, ko dara, klusee un dara savu daraamo, tie kuri nezin, nedara neko, jo baidaas pajautaat.. taa tos forumus ir jaaklapee ciet, tie nav vajadziigi...

Meistars nav tas, kursh prot savu arodu, bet gan tas, kursh prot savu maaku saprotami izskaidrot arii maaceklim!!!

un satarp citu dizhie aarzemju forumu lietotaaji un pasuutiitie, paskatieties tajos forumos, ja jums arii saka, ka tas jautaajums jau ir bijis, tad noteikti tajaa tekstinjaa staav arii liks uz to lappusi, kur tas jautaajums artodams....
un tie, kuri citus apsaukaa, tiek vienkaarshi izmesti no foruma... mums veel ir jaamaacaas eetikai un maakslai apieties vienam ar otru...

MZM

Post by MZM » 13:36 Monday 25 Oct 2004

lameri tagad tuso iekš boot.lv, jo tur, pagaidām, lecīgie BSD lietotāji vel neapgrozās :)

Driv3r

Post by Driv3r » 15:07 Monday 25 Oct 2004

Piekriitu Andra viedoklim, ka arii lammeriem ir jaapaliidz....
MZM wrote:lameri tagad tuso iekš boot.lv, jo tur, pagaidām, lecīgie BSD lietotāji vel neapgrozās :)
Leciigums nav atkariitgs no OS, bet gan no personaalijaam.... neapvainojies MZM - Tu man shiet arii esi diezgan leciigs

lvuser

Post by lvuser » 16:17 Monday 25 Oct 2004

boot.lv ... līmenī :)

Tādas jēlibas raksta :)

"Lameru paradīze vai kurš man priekšā izlasīs manu readme" : :guru:

lvuser

Andris

Post by Andris » 20:42 Monday 25 Oct 2004

sveiks lvuser,

es palasījos tai forumā boot.lv tos jautājumus :cry:
šķiet, ka Tev tomēr ir taisnība, forumiem tomēr jābūt dažādiem... 8)

lvuser

Post by lvuser » 11:42 Wednesday 27 Oct 2004

Andris,

Man prieks ka spējām sparasties :)

Škiet tas ir pirmais gadījums par ilgiem laikiem
ko esmu redzējis šinī forumā. Parasti šeit kasās tik tālu
kamēr abām pusēm tas apnīk, bet pie kopsaucēja netiek.

ar cieņu
lvuser

MZM

Post by MZM » 18:53 Saturday 6 Nov 2004

Driver wrote: Leciigums nav atkariitgs no OS, bet gan no personaalijaam.... neapvainojies MZM - Tu man shiet arii esi diezgan leciigs
Man vēljoprojām nav aizmirsusies BSDšņiku uzvedība Linux.lv forumā un laiku pa laikam, kur iznāk saskarsme ar BSD faniem, iespaidi ir negatīvi, jo neko citu izņemot BSD rulZZ jamie nemāk pateikt :( Tas nav nopietni.

vienkarshs_lietotajs

Post by vienkarshs_lietotajs » 01:43 Friday 21 Jan 2005

Nu a kam tad šāds forums ir nepieciešams? Vai tikai tiem kas māk google sūtīt? Tad jau šei vare uzlikt lielu uzrakstu "www.goooooooogle.lv , ja tu nezini, pajautā tai un netraucē man !" Ja negribi atbildēt, tad neko neraksti ......

lvuser

Post by lvuser » 20:56 Tuesday 1 Mar 2005

Sveiki,

Atbilde varētu būt vienkārša:

http://www.bug.lv/content/view/92/

Un ja nepatīk, tad tu esi nevis users bet loosers :)

P.S. Diemžēl iepriekšrakstītajā niedziļinājos, bet savu pozīciju apzinos :)

Ar cieņu
lvusers

lvuser

Post by lvuser » 21:12 Tuesday 1 Mar 2005

Tagad Atvainojos, jo izlasīju vēsturi, un

Pirmkārt: (laikam Andris)
"Meistars nav tas, kursh prot savu arodu, bet gan tas, kursh prot savu maaku saprotami izskaidrot arii maaceklim!!! "

Īstenībā meistars ir tas: "Kas māk kaut ko labi darīt un NEVAR paskaidrot kā viņš to dara": liekas to rakstīja kāds slavens rakstnieks un viņa vārdu neatceros.

Otrkārt:

Es kādreiz biju iesācējs, kā Jūs, un meklēju pēc palīdzības forumos,
lai saprastu ko un kā darīt, bet tikai forumi mani iemācijā goooglēt pirms jautāt, un šeit es esmu - pats rullēju.

Post scriptum: Tāpēc varbūt neloģiski domājošo cilvēku Linux vidē ir vairāk, jo forumos tiem Linuxistiem ir vairāk atbalsta, un xBSDisti necieš viņus, jo loģiski domājošu cilvēku mūsu vidē ir mazāk.

Ar visu cieņu
lvuser

Locked