Samba un ka tai pieslegt Linux klientus?

Moderator: pamela

Locked
juseris

Samba un ka tai pieslegt Linux klientus?

Post by juseris » 16:55 Saturday 1 Jan 2005

Lai jums jaunajaa viss rullee un nekaras, gan virtualajaa, gan realajaa dzivee!

Man luk tads bedu stasts: sezhu jau 2 dienas un meginu piedabut svaigi uzinstaleto Linux klientu but par Samba (NT domena) klientu. Nu nekadi tas klients negrib autorizeties pret Sambu.
Samba serveris man ir RH 9.0. Uzinstaletais klients Suse 9.1.
uz klienta veicu pievienoshanas operaciju.
net join komanda man stasta ka klients ir veiksmigi pieviienots manam domenam. paskatoties /etc/samba/smbpasswd failu es redzu ka darbstacijas account tiesham ir izveidots.
ieskatoties klienta smb.conf failaa es redzu ka tur itkaa ir ierakstita vajadzigaa info.
pats stulbakais ir tas, ka dazreiz sledzot ieksha klientu, tas nolasa no domena visus lietotajus un ljauj izveleties ar kuru vardu iet iekshaa. ierakstot attiecigaa lietotaja paroli, iekshaa tikt nesanaak. pie tam neko nadarot, vienkarshi parstartejot klientu, tas nakamreiz iesledzoties shos lietotajus vairs neraada, parstartejot atkal, raada. pilnigs sviests.
Pie googles jau biju. ja nu kaut kur suuties tad tikai uz pavisam konkretu linku.

butu pateicigs, ja kaads man atsutitu smb.conf failu komplektu (kas dzivee straadaa) gan serverim, gan Linux klientam.

jau ieprieksh pateicos!

juseris

Post by juseris » 22:36 Thursday 13 Jan 2005

cik jocigi ka neviens neko nevareja palidzet. skiet ar probzu galaa tiku. ja kadam bus lidziga beda, vareshu ko ieteikt

lvuser

Post by lvuser » 22:25 Friday 14 Jan 2005

Nu redzi nevajadzeeja stresot .. pastraadaaji pats ar sevi un gudraaks paliki :)

ar cienju
lvuser

juseris

Post by juseris » 15:19 Monday 17 Jan 2005

to Lvuser: Vecit es nestresoju. es ar to Linux clientu iztereju kadas 4 dienas. man jau nav iebildumi stradat ar sevi, vienkarshi prieksh tam ir forums lai pakonsultetos. ja kads man butu uzrakstijis vienu teikumu, piem. "pievers uzmanibu /etc/pam.d/xdm", tad es butu ietaupijis 3 dienas, kuras varetu veltit lai studetu wine. Nenovelu nevienam lieku chakaru, tai pat laikaa piekritu ka darbs ar sevi ir stipri butisks.

Egilz

Post by Egilz » 17:55 Monday 17 Jan 2005

"darbs ar sevi" LOL, bet taa nu tas ir jaadara ari straadaajot ar unix
p.s.
nothing personal only very nice speech

Locked