Liekumi

Šī sadaļa izveidota, lai parejās būtu tīrākas un viarāk par tēmu.

Moderator: pamela

Locked
LinuxPīle

Liekumi

Post by LinuxPīle » 12:17 Thursday 11 Mar 2004

Tas gan nav par bug.lv liekumiem, bet arī šajā forumā nesen piminētā hackers.lv liekumu.. nu jau laikam otro reizi ir atliecies neilgā laika posmā. Un linux.lv arī atliecies, bet tas jau vairs nespēj pārsteigt.

:cry: :cry: :cry:

~LinuxPīle~

Jurz

Post by Jurz » 12:36 Thursday 11 Mar 2004

njaa, kas i, tas i.
visi saiti kuros apliek bug saak gljukot. sakritiiba.. vai likumsakariiba? :twisted:

Driv3r

Post by Driv3r » 12:46 Thursday 11 Mar 2004

Nedaudz iz veestures:

Viss saakaas ar hydroecology.lv/bsd, tagad ar to viss ir ok :);
iisu briidi bija taads p/v-ortaals par kebbabiem ...... liidz tas saliecaas;
jau labu laiku gljuko un nav pieejams http://www.linux.lv;
un visbeidzot otro dienu (peec bug.lv aplikshanas) sako "hakeru" saits - hackers.lv........

kursh buus naakamais... varbuut bsd.lv ???

petruha

Post by petruha » 12:49 Thursday 11 Mar 2004

nu nee.. es kaareiz vakar panjeemos ar kerneli.. ieliku dazhus reliability fixus.. tagad tur nevaidzeetu buut probleemaam. performance gan deelj taa iesakos, bet shajaa gadiijumaa tas nau _tik_ svariigi. turklaat es monitoreeju sisteemu. 1niigais, kas var atliekties (un ir jau liecies ieprieksh) ir isp.. betnu deelj ierobezhota $$, neko labaaku shobriid nevar atljauties.

Vells

Post by Vells » 16:15 Thursday 11 Mar 2004

man liekas ka shis viss akal pieraada bsd stabilitaati!!! Taa kaa nau jeegas klaigaat un staastiit,ka bsd ir labaakais, luuk rezuultaati pashi par sevi liecina!
Un es neslavinu bsd , bet vienkaarshi saku patiesiibu :)

MZM

Post by MZM » 20:00 Thursday 11 Mar 2004

Ja apkopēja izrauj barošanas/tīkla vadu, tad visas OS ir vienlīdz nestabilas ;)

petruha

Post by petruha » 20:27 Thursday 11 Mar 2004

jaa. bsd ir fucking stabils. diemzheel 5.x havo lielas probleemas ar spinlockiem.. betnu iz pieredzes obsd un fbsd 4.x stabilitaate (ganjauka arii nbsd) ir perfekta. nau nekad bijushas probleemas. i mean, nekad.

Jurz

Post by Jurz » 21:52 Thursday 11 Mar 2004

vajag stabilāku apkopēju! 8) vai arī tās apkopējas citām os nāk komplektā?

un vispār - kurš gan ir tas 'viedais', kas dod apkopējai pieeju servertelpai??? i mean, tas taču ir crazy!

bet gadījumam, ja apkopēja norauj strāvas vadus visai mājai vai apgāž augstsprieguma stabu un atslēdz visu rajonu.. ir tāda lieta kā upsis + ģenerators. un tīklam arī backup pieslēgums ir iespējams.
:)

petruha

Post by petruha » 23:07 Thursday 11 Mar 2004

jaa. tieshi taa. bet normaalos kantoros ir lielie upshi nevis katrai kastei individuaali. un serveru telpas tiira apkopeejas.. kursh ta cits? tikai vinjas vaig instrukteet pirms tam, lai uzvedaas godiigi. parasti pielec. man personiigi apkopeejas serveru telpaas nekad nau sagaadaajushas probleemas. teixim, ja viss rackos samonteets, tad tur vinjas nemaz netiek.. kautvai deelj atsleegas :)

Guest

Post by Guest » 09:31 Tuesday 26 Apr 2005

petruha I definitely agree with yor argument.

Locked