kas tas ir ieksh bsd.lv ???

Šī sadaļa izveidota, lai parejās būtu tīrākas un viarāk par tēmu.

Moderator: pamela

zenofex

Post by zenofex » 20:11 Wednesday 29 Sep 2004

Es ar piekriitu - nav iisti labi izmantot bsd.lv domeenu lietaam kas no bsd opsisteemas ir tik taalu kaa es no zvaigzneem. Izskataas ka cilveekam - ownerim ir dzilji po.

marexz

Post by marexz » 20:15 Wednesday 29 Sep 2004

Vells wrote:patiesiibaa jau katram gadaas noshaut greizi..., bet tas ir jaatziist, jo vismaz man bsd.lv ascocieejas ar bsd nevis nekustamo dariijumu lapeli kaliigi suudiigi noformeetu!!!

taapeec arii pauzhu savu sashutumu!!!

neiet runa par apskaushanu un apd$%^&*#!
sashutumu var paust #$%(#&[at]
nepatiik te var mekleet citur, par bsd teemu, neba shis vieniigais
Be Free

Driv3r

Post by Driv3r » 20:20 Wednesday 29 Sep 2004

marexz wrote:sashutumu var paust #$%(#&[at]
nepatiik te var mekleet citur, par bsd teemu, neba shis vieniigais
ko Tu ar to veelies pateikt?

marexz

Post by marexz » 20:24 Wednesday 29 Sep 2004

Driver wrote:
ko Tu ar to veelies pateikt?
To, ka ja cilveecinjam kaut kas nepatiik vinjs meklee kaut ko citu, nevis d*^ uz galvas lapas veidotaajiet, tureetajiem u.c. cilveekiem.
Nekaa personiska vienkaarshi, ja es te neko neatrodu es mekljeeju citaas vietaas
PEACE
Be Free

petruha

Post by petruha » 22:14 Wednesday 29 Sep 2004

Maikls atsuutiija sho un paluudza paartulkot, jo taa 1n raadaas, ka dazhiem te ir probleemas ar anglju valodu..

--
Vells,

Until you spend second of your time or santim of your cash on
supporting BSD projects, shut the fsck up.

If you didn't know, NetBSD, OpenBSD and FreeBSD are all volunteer projects.

cvsup.x.bsd.lv is probably the best cvsup server in Latvija and I
challenge you to show me a faster one with more software, that is
updated more frequently.

cvsup.x.bsd.lv is 100% a volunteer project paid for by myself, Maikls
Deksters.

I also donate equipment directly to FreeBSD developers.

I also maintain the biggest BSD related library in Latvija, and
perhaps the Baltic states and grant some BSD users access to it.
I am looking for developers in Latvija that I can sponsor.

I also am using my domain name to sell a property and some of the
money will support BSD-related projects.

That's business and that's life.

Let me get this straight:

1. No one likes the original site.
2. No one likes the current site.
3. No one has suggested an alternative.
4. No one has responded to my requests for developers - giving us
something to TALK ABOUT on the site.

WTF? Stop acting like a child.

Maikls.

P.S. Do you use the bsd.lv csvup mirror? ;)

--

Vells,

Pirms tu teeree savu laiku vai kaadu santiimu supporteejot BSD projektus, [shut the fsck up].

Ja tu nezinaaji, NetBSD, OpenBSD un FreeBSD projekti ir frevoli/briivpraatiigi projekti.

cvsup.x.bsd.lv droshi1n ir labaakais cvsup serveris Latvijaa un es tevi izaicinu paraadiit man aatraaku serveri ar vairaak softa, kursh ir apdeitotaaks biezhaak.

cvsup.x.bsd.lv ir 100% briivpraatiigs projekts, kuru apmaksaaju es, Maikls Deksters.

Es arii ziedoju iekaartas tieshi FreeBSD developeriem.

Taapat es arii uzturu lielaako BSD saistiito biblioteeku Latvijaa un droshi1n arii Baltijas valstiis un dodu dazhiem BSD lietotaajiem tai pieeju.

Es mekleeju Latvijaa developerus, kurus es vareetu sponsoreet.

Es arii lietoju savu domeinu, lai paardotu iipashumu, un dalja no taas naudas supportees BSD-saistiitus projektus.

Tas ir bizness un taa ir dziive.

Ljauj man to pateikt tieshi:
1. Nevienam nepatiik origjinaalais saits.
2. Nevienam nepatiik tagadeejais saits.
3. Neviens nav ieteicis nekaadu alternatiivu.
4. Neviens nav atsaucies uz maniem pieprasiijumiem peec developriem - neradaas iemesls par KAUTKO runaat uz saita.

WTF? Beidz uzvesties taa kaa beerns.

Maikls.

P.S. Vai tu lieto bsd.lv cvsup spoguli? ;)

--

no sevis piebildiishu, ka vells lieto gan :> (piedod, vells, ceru, ka tu to neuztversi kaa personiigaas informaacijas izpaushanu).

p.

Driv3r

Post by Driv3r » 22:35 Wednesday 29 Sep 2004

Diezgan jau nozjeelojami tas viss skan..... diemzjeel ....

Viena vieniiga gaushanaas cik "viss ir slikti", laikam jau Maiklam ir bijusi gruuta beerniiba, bet vai taadeelj vajadzzetu dariit taadu kaunu visai Latvijas BSD komuunai???

Sheit neiet runa par katra pilsonja/nepilsonja tiesiibaam riikoties ar savaa iipashumaa ieguutu domeina vaardu, bet gan par principiem... Un es uzskatu, ka ne LAKA ne Deksters neko labu nav dariijushi OpenSource un iipashi *BSD kustiibas atbalsiishanas un attiistiibas labaa Latvijaa. Var jau buut ka "smalkais kundzinjsh" ir atbalstiijis FreeBSD ieksh USA, bet sheit (ieksh LV) ir tik vien kaa smakojoshs bsd.lv saits... :( skumiigi, bet fakts....

zenofex

Post by zenofex » 22:50 Wednesday 29 Sep 2004

Redzi, Cien. Maikl D. Nav jau runa par kautkaadiem krutajiem projektiem, kas BSD pacelj sauliitee Latvijaa un taa, bet par to ka "boldly" (sorry par anglisko vaardu, bet tas izsaka lietas buutiibu) tiek izmantots tieshi bsd.lv domeena vaards, kaut gan ir vai cik iespeejas aizrautiigi tirgoties ar nekustamo iipashumu zem entajiem citiem domeeniem, kaut vai (naudas truukuma deelj) izveidojot savu subdomeenu. Cik noprotu, cien. Maiks D. par naudas truukumu nesuudzas, ko? :)

Par cik naudinjaam, piemeeram, Cien. Dexters veeleetos paardot to domeenu un beidzot reaali ieguldiit naudu *BSD attiistiibaa Latvijaa (ok, ok, cvsup ruulz, to jau visi zina, varat arii neatkaartoties)?

petruha

Post by petruha » 22:52 Wednesday 29 Sep 2004

eu, dauni (driver), kaadu tad freebsd tu lieto? kautkaadu iipashu latvijaa razhoto? un kaa ir ar cvsup serveri, kurhs tici vai nee, bet ir latvijaa, kuru lieto latvieshi [tas laikam paarsteigums teu]. tu taksh esi [piiiiiiiiiiiii]. ejd, nothing more left to say.

p.

Driv3r

Post by Driv3r » 22:55 Wednesday 29 Sep 2004

petruha wrote:eu, dauni (driver), kaadu tad freebsd tu lieto? kautkaadu iipashu latvijaa razhoto? un kaa ir ar cvsup serveri, kurhs tici vai nee, bet ir latvijaa, kuru lieto latvieshi [tas laikam paarsteigums teu]. tu taksh esi [piiiiiiiiiiiii]. ejd, nothing more left to say.

p.
Izskataas ka LAKAS ierindieki ir pilniigi giboni... bet ko tad var gaidiit no organizaacijas, kuras priekshgalaa ir taads demagogs kaa misters M.

petruha

Post by petruha » 23:22 Wednesday 29 Sep 2004

mani biki paarsteidz, ka driveris un vells visnotalj speeciigi izvairaas no tieshiem jautaajieniem :) ne1nu tieshu atbildi neredzu, tikai taadus uzbraucienus 1n..

p.

p.s. es neesu lakas biedrs, piedod, ka liku teu vilties.

Locked