kas tas ir ieksh bsd.lv ???

Šī sadaļa izveidota, lai parejās būtu tīrākas un viarāk par tēmu.

Moderator: pamela

Niknais

Post by Niknais » 08:47 Thursday 30 Sep 2004

tu tikai paskat, kas pa metamo.

Vells

Post by Vells » 11:18 Thursday 30 Sep 2004

Nu Mr. dexters ir demagogs pilniigaakais, taa vien izskataas ka peterim patiik tuulkot dexteram taa lai arii paliek!!!
Taapat kaa tas ka petruha pats nezin kaapeec zem bsd.lv ir taads sviests!
Un pats arii izvairas no paskaidrojumiem vienkaarshiem cilveekiem kas ir biku shokaa par bsd.lv novirzi no patiesaas idejas :( .

par to dariishanu bsd labaa varu teikt tikai to ka neesmu ieguuldiijis savu naudu nekaados bsd.lv projektos un necentiishos arii to dariit.
bug.lv shaadus taadus mysql bugus ar koleegjiem uzkjeeris un taa . siikumi ... arii shis tas no freebsd autentikacijas pie login un taa.

p.s.
un Mr dexteram es neesmu neko paraadaa :)
Lai nebrauc augumaa kopaa ar petruhu, bet paskaidro kaadaa sakaraa bsd.lv lapa tiek cuukota !!! kaut vai vienu argumentu kaads sakars iipashumiem Liepaajaa ar bsd.lv un viss PEACE kaa saka marex :)

unixdog

bsd.lv

Post by unixdog » 13:14 Thursday 30 Sep 2004

God. Latvieshu Berkeley Software Distribution User's Group forums avatari,

Jums chetras dienas ellee ar bsd.lv pabeigt un archive.org nerada ne ko.

Paldies dievam.

Es prasiju e-mails par bsd.lv jautaijumi, rekomendeshans u.t.t. bet man nav nekada izzina. Tuksh. Kluss. Skaidrs ka jus neesat nopietne.

Paldies juums par intersantas sarunas. Ta kaa LAKA bet anonimais.

Ziniet ko, intersanta lieta paar pus-anonimitaate ir ka viena puse nevajag mugurkaulu, lepnums, atbidiiba vai log'ika. Ta ka spoku, zombie, SIA un ka /. teic: AnonymousCoward. Kas to lai zinat kas raksta! Senos laikos, pirms pases, autovaditaijs aplieciebas un citas tiecibas, anonimitaate bija kaptaiais paarkaapums. :) Diena beigaas, pus-anonimitaate sarunas ir ta ka sarunas ar ta kak,is palgamaa - dazi vardi un skani lidot bet rezultats vienmer ir apchurats durvis vai auto riepu. Ai ta smaka.

Ar avatari, nav skaidrs vai klaviernieks ir puisis, meitene, jauns vai vec. Ari varbuut dazhas avatari ir viens cilveks. Sheit forums.bug.lvos atrodas log'ika ka atgaainaat mans par radnice kam ir 17 gadi. Jaa taisni meitenes augt atrak par puishi, tas nozime dazi jums ir apm. 14-15 gadi. Pirmkarte, PALDIES par jums atverta sistema izmantoshana no tik jauna vecuma! Malachi!!!

Par nenopietnes sarunas par bsd.lv. Bija rekomendacijas ka bsd.lv ir saits ta ka shis saits, forums.bug.lv. Nu. Es domaaju ka forums.bug.lv ir unikaala vieta internetaa un vienu ir piektiks. Ari ir skaidrs ka Berkeley Software Distribution sistemas nav tik svaigi sheit... kluches un suudzeetshanas ir augstaka prioitate. VEL REIZ: KAPEC NEVIENS NEPRASA NE KO PAR BSD.LV AGRAK? Sorry, pa veel.

Gaidu neanonims atbilde. :)

(Pluss, kas tas ir par GMT+3? Shis serveris neatrodaas Latvijaa? Kaut kur Austrumos? Pravda?)

Shis teksks nav tulkots. Sorry, mana komanda par jums 1000 gd. veca valoda nav tik stingrs. However, a little free advice: my Latvian language gets me a proud grandmother and discounts with the road police but your English opens social and career doors.

Lai jums veicas.

MD

Vells

Post by Vells » 13:30 Thursday 30 Sep 2004

pashi ar petruhu suudus vaarat tad arii domaajat ko dariit ar bsd.lv
Un man Tev rekomendaacijas nau jaaraksta par bsd.lv! Domaa pats veciit.
Un savu daargo laiku neteereeshu tiekoties ar Jums, jo cik var redzeet nau kopiigas intreses ar Juusu bsd.lv turpmaako ...
Tikties var tad ja ir laiks un par ko runaat!!!

p.s.
un shii ir sadalja prieksh klachaam, tas taa ja neesi izlasiijis!
Unix ir nodaliits nost :)

maybe read the top of the this topic mister MD or ask petruha for translate why hier we talk about not unix themes. If you have nothing to say about bullshit in bsd.lv then better don`t say nothing. What you do in Latvia ??? Buy and sell houses? i think u not interested in bsd projects at all!!! Only talk talk and talk!!! Ideas and somthing else send please to my e-mail ! Think more about bsd.lv self with petruha bsd.lv!

p.s.
We do it in bug.lv!

unixdog

bsd

Post by unixdog » 14:24 Thursday 30 Sep 2004

" i think u not interested in bsd projects at all!!! Only talk talk and talk!!!"

Um, tu esi cilveks ar 462 postinshi. :) Ar daudz !!!'s

"Ideas and somthing else send please to my e-mail ! "

Profils Vells: Contact Vells: E-Mail address: TUKSH!

== Anonymous Coward.

MD

Vells

Post by Vells » 14:27 Thursday 30 Sep 2004

ko neatbildi uz jautaajumiem unixdog ? un beidz spamot!!!

Vells

Re: bsd

Post by Vells » 19:10 Thursday 30 Sep 2004

it was your call : "Ideas and somthing else send please to my e-mail ! "
Profils Vells: Contact Vells: E-Mail address: TUKSH!
don`t send me please your crazy ideas :)))
== Anonymous Coward.

enough!
search.php , ja nau gaaz valjaa

Vells

Post by Vells » 08:34 Friday 1 Oct 2004

nu taa jau ir labaak (http://www.bsd.lv)
search.php , ja nau gaaz valjaa

Locked