Alternatiivais BSD tuss?

Šī sadaļa izveidota, lai parejās būtu tīrākas un viarāk par tēmu.

Moderator: pamela

Guest

Alternatiivais BSD tuss?

Post by Guest » 21:09 Wednesday 29 Sep 2004

Nejaushi uzgaaju:
http://daemon.lv/cumtogeather_2/

Bildes gan taadas visai nemaakuliigi uzziimeetas ;) Incanti cik ziimeetaajiem gadinji?

petruha

Post by petruha » 21:55 Wednesday 29 Sep 2004

man incanti, kaadas bildes tad tu gaidiiji, ah? ja tu proti labaak, tad feel free, postee tepat forumaa, lai visiem prieks :> tas nu buutu taa..

cik nu tas tuss ir alternatiivs - hz. cik man zinaams, tad tas ir 1niigais kaut cik nebuut oficiaalais shaada veida pasaakums around (1ais cumtogeathers notikaas kautkad gada saakumaa), riikoju it kaa es. info bija pieejama mailinglistee, arii ieksh #freebsd.lv bija laiciigi pazinjots :) ieksh #2 bija arii viesis no polijas. a shajaa forumaa info netika posteeta apzinaati, piedodiet. kam bija jaazin - tie uzzinaaja. zinaams tikai, ka cumtogeatheri buus veel.

p.

Driv3r

Post by Driv3r » 23:00 Wednesday 29 Sep 2004

petruha wrote:man incanti, kaadas bildes tad tu gaidiiji, ah? ja tu proti labaak, tad feel free, postee tepat forumaa, lai visiem prieks :> tas nu buutu taa..

cik nu tas tuss ir alternatiivs - hz. cik man zinaams, tad tas ir 1niigais kaut cik nebuut oficiaalais shaada veida pasaakums around (1ais cumtogeathers notikaas kautkad gada saakumaa), riikoju it kaa es. info bija pieejama mailinglistee, arii ieksh #freebsd.lv bija laiciigi pazinjots :) ieksh #2 bija arii viesis no polijas. a shajaa forumaa info netika posteeta apzinaati, piedodiet. kam bija jaazin - tie uzzinaaja. zinaams tikai, ka cumtogeatheri buus veel.

p.
Milziigs sasniegums- piedaliijas viens pans ... LOL
Oficiaals vieteejaa kvartaala meerogaa....

petruha

Post by petruha » 13:58 Thursday 30 Sep 2004

es k-ko palaidu garaam? :) kur palika vella 'petruha, tu esi debiils'? (nu tikai ar 2aam kljuudaam 4os vaardos).

p.

Vells

Post by Vells » 14:05 Thursday 30 Sep 2004

labi ka paspeeji izlasiit pirms izdzeesu :)) tas priecee vismaz zini ko domaaju par Taviem exelentajiem textiem :)))
Apzinaati taa un shitaa ceru ka pats zini ko tas par Tevi liecina !!!

un tie ziimeejumi vairaak izskataas peec njirgaashanaas nekaa kaut kaadaam idejaam, beerna praataa, esat vai bijaat tam jau nau noziimes vairaak...

petruha

Post by petruha » 14:53 Thursday 30 Sep 2004

Vells wrote:un tie ziimeejumi vairaak izskataas peec njirgaashanaas nekaa kaut kaadaam idejaam, beerna praataa, esat vai bijaat tam jau nau noziimes vairaak...
kas tev, gudriniek, liek domaat, ka mees ziimeejaam _savas_idejas_?

edgars_

Post by edgars_ » 15:03 Thursday 30 Sep 2004

oo jeee....
shite ir k3w1 BeSDeetaaji savaakushies kaukaadi velli un driveri.
nu kur ir juusu paaraakais par visiem tuss, ar pieaicinaatiem pashmaaju un tuvo aarzemju maaksliniekiem, kuri vakara gaitaa ziimees deemoonus un tusa daliibniekus.

Ar to arii es juus apsveicu aunapieres =)
liels paldies par uzmaniibu, ceru kaads paspees izlasiit postu liidz briidim kad vinjsh tiks izdzeests. Da ja arii izdzeesiis dzilji vienlaga, visdriizaak nokauneesies par kauko shitais krutais foorum admini! :PP

Jurz

Post by Jurz » 15:16 Thursday 30 Sep 2004

nu pzģec, veči, saspamojuši jūs ari esat pēdējās divās tēmās šajā sadaļā.. riktīgi pārsmējos lasot megastrīdus.

man nav ko teikt.. bsd.lv nopirkuši, gadu nomarinējuši un tagad vēl kaut ko nepatēmu ielikuši un vēl mēs tagad pie tā esam bezmazvai vainīgi un baigie parādnieki par maģisko cvsup.bsd.lv.. it kā nebūtu 10000 citu bsd cvs pasaulē.
0wn3d by rupuc!Z

Guest

Post by Guest » 16:01 Thursday 30 Sep 2004

tas tieshaam paliek smiekliigi viss !!!
un galvenais nau rezultaatu nekaadu nau.
Nau normaalu pieaugusha cilveeka cieniigs oponeejosh arguments nekam!
Ka paarlasa tad tieshaam naak smiekli par to visu bezjeedziigo azhiotaazhu par pavisam nenoziimiigo un nevienam nevajadziigo bsd.lv, po kaa petruha izklaideejas un kam paardod domainu!!! :))) skaidrs ir viens ka beernudaarzs ar bsd zinaashanaam tas ir!!!

hujazvons

Post by hujazvons » 17:10 Thursday 30 Sep 2004

hahahaaaaa, shitais ir labs ;] fleims rulz. latvijas bsdistus var saskaitiit uz vienas rokas pirkstiem, a shie vel shkjeljaas ;]. paliksim katrs solo-ciiniitaajs.

baazt aciis savu labdariibu, ir AHUJENNA nezoliidi. taappat kaa muusu pashmaaju prezidente noraavaas uzbraucot chalim ratinjkreeslos, ka shi "tikai pateicoties personigajiem sakariem dabujusi ratinjkreeslu humaano palidziibu uz latviju" :DDD lol.

Locked