Bik par MacOS X uzbuuvi

FreeBSD bāzēts ir šis produkts.

Moderator: pamela

Vells
Posts: 589
Joined: 11:26 Monday 22 Sep 2003
Contact:

Post by Vells » 12:27 Saturday 29 May 2004

pareizaak sakot tas kas tev to teica neko nau melojis, bet tas jau ir defaultaa iekshaa ieksh macintosha OS X

Vells
Posts: 589
Joined: 11:26 Monday 22 Sep 2003
Contact:

Post by Vells » 12:52 Wednesday 16 Jun 2004

rupucis wrote:
Vells wrote:Mieriigi MAC OS X ir smb un afp fs atbalsts taa kaa mieriigi var shaar4eet prieksh maka un otraadi vieniigi no maca velkot pc files nekas nenotiks , bet no pc mac files tas noziimee ka pazaudeesi files dalju kur ir files descriptions ieksh, bet ja mac fileem ir pielikts paplashinaajums taads kaads ir attieciigaajam failam vajadziigs piem ja tas ir jpg, tad xxxx.jpg utt, tad nekaadu probleemu nebuus! Jo zinaasi ar kaadu progu uz maca veert valjaaa attieciigo failu
Mac OS X tīklā parādās un uzvedās daudz labāk par windozes kastēm. taisnība, vinjsh caur smb vai afp easy konektējas pie pc un ja ir shaare un tiesība, tiek klātu failiem. nepiekrītu par problēmām ar failiem un paplašinājumiem!! kaut kas līdzīgs varēja būt, kad no Mac OS 8.5 mēģināja tikt klāt failiem uz NT kastes, bet sākot ar Mac OS 10.1 šādu bēdu nav. viss kopējas un viss notiekas. ja gribas no pc ložņāt pa mac'u, tad iekš user propertijiem jānorāda, ka šis lietotājs drīkstēs nākt no win kastes.
Ja fails ticis kopeets caur afp uz kaut kurieni un peec tam caur smb apakalj tiek nojaukts file descriptions ... un tam nau sakara ar systeemu vai mac os x vai mac os ( tipo clasikjis), tas ir protokolu deelj.

Locked