LV burtu vietaa ? ziime

Moderator: pamela

MZM

Post by MZM » 16:54 Tuesday 30 Sep 2003

Es jamajiem 0$ samaxaaju un veel cepumus paeedu :P

Tur bija aicinaati VISI Open Source atbalstiitaaji Latvijaa. Produkti jau tagad staav uz tava Desktopa - tika runaats par OS latviskoshanu (KDE) un tas ir priekshLinux, gan BSD.

Driv3r

Post by Driv3r » 17:02 Tuesday 30 Sep 2003

tad jau Tu neesi LAKA biedrs.. :wink: a cepumu eedeejs :lol:

Kretīniuss

Post by Kretīniuss » 20:33 Tuesday 30 Sep 2003

Man arī garšo cepumiņi! :shock:

Jurz

Post by Jurz » 21:51 Tuesday 30 Sep 2003

MZM wrote:Tur bija aicinaati VISI Open Source atbalstiitaaji Latvijaa. Produkti jau tagad staav uz tava Desktopa - tika runaats par OS latviskoshanu (KDE) un tas ir priekshLinux, gan BSD.
nākamo reizi ganjau ieradīsimies - ja mūs iepriekš painformētu mēs pat varētu bannerus & ziņas palaist.

par produktiem - puse no tā kas Linux Mandrake ir latviešu valodā ir manu rociņu darbs garajās nakts stundās. tā kā open sourci atbalstīt gribējās, bet kodēšanā iesaistīties nebija resursu, tad nebiju lepns un centos palīdzēt kā jau nu varēju.
:roll:

MZM

Post by MZM » 11:20 Wednesday 1 Oct 2003

yawa wrote:Eu, open source piekriteeji, beidziet tak njirgaties te taa. Labaak kaadu konstruktiivu sarunu uzsaaciet!
Shii diskusija aizsaakaas ieksh linux.lv foruma - BSDshnjiki katram jautaajumam tur kaa risinaajumu piedaavaaja instaleet BSD un tas mani nokaitinaaja. 90% probleemu ieksh BSD un Linux risinaas vienaadi un tapee obligaati nav vienmeer jaabljauj BSD, BSD... Es neesu pret BSD, bet pret BSD useru attieksmi pret citiem.

Driv3r

Post by Driv3r » 11:28 Wednesday 1 Oct 2003

Mani dazjkaart arii kaitina Linuxistu izgaajiensi...... bet taadeelj jau es nesaaku posteet rupjiibas utml. bullshitu ...

Varbuut man nav taisniiba, bet maupraat daudzi Linuxisti ieksh linux.lv nav straadaajushi vai meegjinaajushi kaut ko dariit ar kaadu citu *NIX veidiigu sisteemu neskaitot Linux...., taadeelj arii paraadaas taada agresivitaate un nekompetence, pret neLinux useriem .... :twisted:

Vells

hei hei

Post by Vells » 11:34 Wednesday 1 Oct 2003

man liekas ka kaads te vervee uz opensorce biedriibu maksaat biedru naudu 8)

Vells

vai vai vai

Post by Vells » 11:43 Wednesday 1 Oct 2003

es laikam nekljuudiijos 8)

MZM

Post by MZM » 14:46 Wednesday 1 Oct 2003

Pashi breec: vajag Open Source atbalstiit utt., bet kad iet runa par konkreetu supportu Open Source kustiibai lv, tad uzreiz nekaa.

LAKA ne1 nespiezh 5Ls maxaat un par biedru kljuut. Tu vari atbalstiit Open Source kustiibu Latvijaa arii neesot biedrs, bet IMHO LAKA ir taa lieliskaa sadarbiibas iespeeja, kuru te es ieprieksh dzirdeeju pieminam. Buutu naakushi un teikushi, ka gribat BSD centraalo vietu lv un aicinaajushi citus atbalstiit, a to tik vien maak, kaa peec tam lekties. Kauns.

Driv3r

Post by Driv3r » 14:59 Wednesday 1 Oct 2003

Kursh sheit lecaas? :twisted:

Kaadeelj tad Tu veel neesi kljuvis par LAKA biedru?

Locked