DesktopBSD

Vispārīgi temati par jebkuru BSD.

Moderator: pamela

Locked

Vai Linux haoss pārņems BSD ?

Nekādā gadījumā, tas pat nav iespējams
2
17%
Jaunie distributīvi drīz atmirs
3
25%
Haoss nesāksies, tas tikai turpināsies
2
17%
Linux'ā nav haosa, tā ir nākotnes OS, bet BSD ir dinozaurs
0
No votes
FreeBSD drīz izzudīs
0
No votes
Lietoju OpenBSD, mani tas neskar
2
17%
Bardaks sāksies agri vai vēlu
3
25%
Nav ne mazākas nojausmas
0
No votes

Total votes: 12

Mefisto

DesktopBSD

Post by Mefisto » 01:26 Wednesday 3 Aug 2005

Kā šodien ziņo OSnews ir ticis publiskots, kārtējais projekts, kurš tiek bāzēts uz FreeBSD. Pirms kāda laika jau tika izziņots par PC-BSD projekta oficiālu stable versiju, kas reklamēja sevi kā lietotāj-draudzīgākais BSD distributīvs.
Jaunā projekta nosaukums ir DesktopBSD. Patiesībā (vismaz pagaidām ) tas ir tikai FreeBSD un KDE krustojumu. Tādēļ šis projekts nav uzskatāms par distributīvu. Tiek saglabāta arī 100% savienojamība ar FreeBSD. Pagaidām nekādas dziļākas izmaiņas nav veiktas, ja neskaita grafisko instalāciju. DesktopBSD izstrādātāji uzsver, ka viņu mērķis ir izveidot 'mirstīgajam' lietiotājam saprotam un viegli uzstādāmu atvērtā koda operētājsistēmu, "izmantojot FreeBSD stabilitāti apvienojumā ar KDE funkcionalitāti".

Uzskatu ka šī aktivitāte, ko aizsāka DragonFlyBSD, ir saistīta ar nesaskaņām izstrādātāju vidū par FreeBSD atīstības virzienu. Pēdējie divi projekti (PC-BSD un DesktopBSD) ir parādījušies neilgi pirms FreeBSD 6.0 iznākšanas. Bez tam PC-BSD ir jau uzskatāms par atsevišķu distribūciju, kaut vai tikai tādēļ ka izstrādājuši savu paku sistēmu (PBI) un turpina ļoti aktīvi attīstīties.

Atliek tikai cerēt, ka dažādie BSD neizveidos Linux valdošo haosu.

Vells

Post by Vells » 09:43 Wednesday 3 Aug 2005

buus bardaax !!!
search.php , ja nau gaaz valjaa

Driv3r

Post by Driv3r » 14:09 Wednesday 3 Aug 2005

nebuus attieciiga finanseejuma ( un es gandriiz 100% esmu par to paarliecinaats), tad arii izmirs jauninjie.... LOL

oga

Post by oga » 20:39 Wednesday 3 Aug 2005

Nu, ko, šoreiz 100% jāpiekrīt driverim. Spams jau tas ir, bet taisnība! LOL

Locked