Page 1 of 1

DesktopBSD

Posted: 01:26 Wednesday 3 Aug 2005
by Mefisto
Kā šodien ziņo OSnews ir ticis publiskots, kārtējais projekts, kurš tiek bāzēts uz FreeBSD. Pirms kāda laika jau tika izziņots par PC-BSD projekta oficiālu stable versiju, kas reklamēja sevi kā lietotāj-draudzīgākais BSD distributīvs.
Jaunā projekta nosaukums ir DesktopBSD. Patiesībā (vismaz pagaidām ) tas ir tikai FreeBSD un KDE krustojumu. Tādēļ šis projekts nav uzskatāms par distributīvu. Tiek saglabāta arī 100% savienojamība ar FreeBSD. Pagaidām nekādas dziļākas izmaiņas nav veiktas, ja neskaita grafisko instalāciju. DesktopBSD izstrādātāji uzsver, ka viņu mērķis ir izveidot 'mirstīgajam' lietiotājam saprotam un viegli uzstādāmu atvērtā koda operētājsistēmu, "izmantojot FreeBSD stabilitāti apvienojumā ar KDE funkcionalitāti".

Uzskatu ka šī aktivitāte, ko aizsāka DragonFlyBSD, ir saistīta ar nesaskaņām izstrādātāju vidū par FreeBSD atīstības virzienu. Pēdējie divi projekti (PC-BSD un DesktopBSD) ir parādījušies neilgi pirms FreeBSD 6.0 iznākšanas. Bez tam PC-BSD ir jau uzskatāms par atsevišķu distribūciju, kaut vai tikai tādēļ ka izstrādājuši savu paku sistēmu (PBI) un turpina ļoti aktīvi attīstīties.

Atliek tikai cerēt, ka dažādie BSD neizveidos Linux valdošo haosu.

Posted: 09:43 Wednesday 3 Aug 2005
by Vells
buus bardaax !!!

Posted: 14:09 Wednesday 3 Aug 2005
by Driv3r
nebuus attieciiga finanseejuma ( un es gandriiz 100% esmu par to paarliecinaats), tad arii izmirs jauninjie.... LOL

Posted: 20:39 Wednesday 3 Aug 2005
by oga
Nu, ko, šoreiz 100% jāpiekrīt driverim. Spams jau tas ir, bet taisnība! LOL